Přeprava dřeva

Pro účely přepravy a manipulace se dřeveme disponujeme moderním vozovým parkem. Konkrétně již po mnoho let vsázíme na vysokou kontrukční kvalitu a maximální provozní spolehlivost nákladních vozidel zn. MAN a Mercedes Benz.

Zajišťujeme:

  • přepravu krátkého dřeva 2-6 m
  • přepravu dřeva v celých délkách, max. 14 bm
  • přepravu pilařských produktů

DLOUHODOBĚ HLEDÁME ŘIDIČE ODVOZNÍCH SOUPRAV DŘÍVÍ - PRAXE A REFERENCE NUTNOSTÍ!

Problematiku náročné práce v lese známe velmi podrobně

Pro přepravu dřeva využíváme nejmodernější techniku, která je cíleně uzpůsobena pro práci v obtížném lesním terénu a která zcela vyhovuje našim klimatickým a geografickým podmínkám. Díky našim mnohaletým zkušenostem si dnes jsme schopni vlastními silami uzpůsobovat návěsovou techniku přímo pro potřeby přepravy a manipulace dřeva. Stabilní úroveň kvality našich služeb stvrzuje certifikační autorita, v rámci které splňujeme normy Systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001  a jsme držiteli Certifikátu Spotřebitelského řetězce lesních produktů. Aktuální dokumenty si stáhněte v sekci Certifikáty.

Vagónování, likvidace kalamit

Zajišťujeme vagónování kulatiny a likvidační práce při lesních kalamitách. Máme bohaté zkušenosti s nakládkou ucelených vlaků a pro tuto práci disponujeme potřebným množstvím techniky. V rámci likvidace kůrovcové kalamity patříme mezi nejvýznamnější dopravce na střední a severní Moravě.

Odvozní soupravy stavíme na přání našich řidičů

Zajišťujeme profesionální rekonstrukce a montáž speciálních nástaveb, vč. montáže hydraulických nakládacích jeřábů. Při samotné montáži intenzivně komunikujeme s našimi řidiči, kterým se tak snažíme stavět vozy převážně na základně jejich konkrétních požadavků z každodenní praxe.

Solidní obchodní spolupráce

V rámci objemu přeprav zajišťujeme významnou část prostřednictvím ověřených smluvních partnerů. V případě, že pro Vaše kapacity v odvozu dříví hledáte využití, s důvěrou se na nás můžete obrátit. Ceny jsou smluvní a veškeré Vaše poptávky naceníme obratem nejpozději do druhého dne.

Kontakt:

Ing. Luboš Fúsik - T: +420 606 706 587