Cena nafty 20.10.2017

28

10

 Stručný profil KOTRLA a.s.

Akciová společnost KOTRLA poskytuje služby v oblasti obchodu a přepravy dřeva, autodopravy, autoservisu, pneuservisu, zakázkové výroby hydraulických hadic a prodeje motorové nafty. Nosným sortimentem pilařské výroby je produkce stavebního řeziva a pořez surové kulatiny.
  • slider.png, 362kB

Přeprava dřeva

Pro účely přepravy a manipulace se dřevem disponujeme moderním vozovým parkem a manipulační technikou. Konkrétně již po mnoho let spoléháme na vysokou konstrukční kvalitu a maximální provozní spolehlivost nákladních vozidel značky MAN, Mercedes Benz a TATRA.

 

Zajišťujeme:

 

  • Přepravu krátkého dřeva 2-7 m

 

  • Přepravu pilařských odkorů

 

 

Problematiku náročné práce v lese známe velmi podrobně

Pro přepravu dřeva využíváme modely nejmodernější konstrukční řady MAN TGS, který je cíleně uzpůsoben pro práci v obtížném lesním terénu a který zcela vyhovuje našim klimatickým a geografickým podmínkám.

 

Díky našim mnohaletým zkušenostem s prací v náročném lesním terénu, si dnes jsme schopni vlastními silami uzpůsobovat návěsovou techniku přímo pro potřeby přepravy a manipulace dřeva. Provádíme profesionální montáž a rekonstrukce speciálních nástaveb, včetně montáže hydraulických nakládacích jeřábů.

 

Certifikace přepravy v rámci Systému managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 a Certifikát "Spotřebitelského řetězce lesních produktů" dle CFCS 2002:2013.

 

Máme mnohaleté zkušenosti s vagónováním kulatiny a s likvidačními pracemi na lesních kalamitách. Pravidelně dbáme také na proškolování našich řidičů. Pozn. dlouhodobě hledáme řidiče nákladních souprav pro odvoz dříví - praxe přímo v oboru NUTNOSTÍ!!

 

Ceny jsou smluvní a veškeré Vaše poptávky naceníme obratem nejpozději do druhého dne.

 

Kontakt: ing. Fúsik Luboš - 606 706 587

 

PŘEPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLŮ

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 

  • Tisk
  • Pošli odkaz
  • Nahoru

Certifikace

 

TUV-logo PEFC-logo

 

Aktualní hodnota C-O-C
4. čtvrtletí 2017

26,45 %