Cena nafty 20.10.2017

28

10

 Stručný profil KOTRLA a.s.

Akciová společnost KOTRLA poskytuje služby v oblasti obchodu a přepravy dřeva, autodopravy, autoservisu, pneuservisu, zakázkové výroby hydraulických hadic a prodeje motorové nafty. Nosným sortimentem pilařské výroby je produkce stavebního řeziva a pořez surové kulatiny.
 • slider.png, 362kB

Pneumatiky a protektory

Prodej a nabídka kvalitních pneumatik patří vedle servisních služeb k hlavním předmětům činnosti Pneuservisu KOTRLA. Nabízíme pneumatiky všech značek, v různých cenových relacích, s garancí od střední až po nejvyšší konstrukční třídu a to vždy dle individuálního požadavku zákazníka.

 

Přečtěte si zásady pro správnou volbu použití, uskladnění a likvidaci pneumatik v sekci Rady a zajímavosti.

 

Naše nabídka pneumatik:

 

Pneumatiky pro osobní vozy a SUV vozy 4x4

V naší nabídce naleznete pneumatiky všech cenových tříd, tzn. od nejlevnějších variant (DAYTON), přes střední cenovou třídu (FIRESTONE), až po špičkovou značku BRIDGESTONE. Pokud si však budete přát zcela jiný typ pneu, než lze najít v naší nabídce, jsme schopni zajistit značky mnoha dalších výrobců. Rady a zajímavosti.

 

 

 


 

Pneumatiky pro nákladní vozy

Při nákupu pneumatik se mnoho zákazníků rozhoduje nejen přednostně podle pořizovací ceny, ale velkou roli sehrává jméno konkrétního výrobce, tradice a v neposlední řadě také osobní zkušenost s danou značkou pneu. V našem Pneuservisu se specializujeme na nabídku kvalitních a léty ověřených nákladních pneumatik značek BRIDGESTONE a KAMA. Ale stejně jako v případě pneumatik na osobní vozy, jsme i u nákladních pneu schopni nabídnout zákazníkům řadu jiných značek, dle jejich konkrétního požadavku.

 

Ze sortimentu nákladních pneumatik zn. BRIDGESTONE doporučujeme:

 

R 249 M 749 M 729 R 109 ECOPIA
přední vodící záběrová hnací záběrová hnací návěsová

 

 

 

Ověřená kvalita nákladních pneumatik KAMA za výhodnou cenu

 

Vedle značky BRIDGESTONE nabízíme pro nákladní automobily bezdušové pneumatiky zn. KAMA, které se vyznačují vynikajícími užitnými vlastnostmi, za skvělou cenu. Jsou určeny jak pro dálniční, tak i pro smíšený provoz.

Dříve, než jsme se rozhodli oficiálně značku KAMA pneumatik nabízet, ověřili jsme si jejich vlastnosti a kvalitu na vlastních nákladních vozech firmy KOTRLA. Pneumatiky KAMA byly testovány jak na odvozních soupravách na dřevo, v náročných podmínkách lesního terénu, tak i na dálnici firemními kamióny v mezinárodní přepravě. Skvělé výsledky těchto testů, zejména v dřevařské přepravě, nás přesvědčily, že pneumatiky KAMA jsou tou nejlepší volbou za výhodnou cenu, aniž bychom museli snižovat naše vysoké požadavky na kvalitu a užitné vlastnosti.

 

Charakteristické vlastnosti nákladních pneumatik KAMA:

 

 • Dobré vedení stopy
 • Vysoký kilometrový průběh
 • Rovnoměrné opotřebení
 • Možnost protektorování
 • Vysoká kvalita za výhodnou cenu
   

Z nejprodávanějších typů nákladních pneumatik zn. KAMA pro vás vybíráme:

 

KAMA NF 201 KAMA NF 202 KAMA NR 201 KAMA NR 202 KAMA NT 201
přední vodící přední vodící záběrová hnací záběrová hnací návěsová

 


 

Pneumatiky pro zemědělské stroje

V Pneuservise KOTRLA jsme plně vybaveni také k tomu, abychom profesionálně zvládli opravu či servis zemědělských a ostatních strojů nadrozměrných velikostí. Přezouváme, protektorujeme a opravujeme pneumatiky na traktory, nakladače a jiná agro vozidla, s diskem o průměru až 56 palců.

 

Nabízíme agro pneumatiky následujících značek:

 

 

 


 

PROTEKTORY

Pneuservis KOTRLA nabízí k prodeji také kvalitní protektorované pneumatiky, díky kterým můžete významně snížit náklady na provoz vašeho vozu. V  naší nabídce naleznete protektory pro osobní i nákladní vozidla. Výběr konkrétního dezénu s vámi ochotně zkonzultujeme.

 

Co je to protektor?


Protektorem je nazývána obnovená pneumatika, zásadním způsobem prodlužující životnost již ojeté pneu. Jde zároveň o nejekologičtější způsob recyklace použitých pneumatik.

 

Důvody pro koupi protektoru:

 

 • Nízká pořizovací cena
 • Srovnatelný kilometrový výkon s novou pneumatikou
 • Zhodnocení původní kostry pneumatiky
 • Šetrný přístup k přírodě a životnímu prostředí
 • Rostoucí trend posledních let ve zvyšování kvality a modernizaci

 

Průběh protektorování pneumatiky

 

 • Komplexní kontrola pneumatiky z hlediska stáří, stavu a rozsahu poškození
 • Odstranění - obroušení původního desénu a bočních popisů
 • Na obroušenou část pneu se nanese spojovací roztok a na něj nový nezvulkanizovaný kaučukový materiál
 • Při tlaku 15 atm. a teplotě 145 ° je do nového materiálu vylisován nový desén
 • Odstranění tzv. přetoků z lisování a opakovaná kontrola pneumatiky

 

 

V Pneuservise KOTRLA  vám rádi a ochotně poradíme, který konkrétní profil je vhodný na protektorování právě vašich pneumatik. Na výběr máme k dispozici nepřeberné množství vzorků profilů od specialisty na protektorování, a to rakouského výrobce značky KRAIBURG.

 

 

 

Podle konkrétního účelu a předpokládané intenzity provozní zátěže vašeho vozidla, nabízíme zákazníkům profily ze tří základních kategorií.

 

Kategorie vzorků vhodná pro každodenní užití v běžných podmínkách provozu. Zahrnuje cca 40 profilů, které jsou složeny ze 70 % z přírodního a ze 30 % ze syntetického kaučuku.

 

Profily obsahující ze 100 % plně přírodní kaučuk, které jsou speciálně vyvinuty pro provoz v náročných podmínkách. V praxi se používají zejména pro vysoký trakční a kilometrový výkon pneumatiky.

 

Špičková výrobní technologie vyvinutá pro veškerá narozměrná vozidla, tj. nákladní vozidla dálkové přepravy, vozidla autobusové přepravy, aj.

 

 

 

 • Tisk
 • Pošli odkaz
 • Nahoru