Cena nafty 20.10.2017

28

10

 Stručný profil KOTRLA a.s.

Akciová společnost KOTRLA poskytuje služby v oblasti obchodu a přepravy dřeva, autodopravy, autoservisu, pneuservisu, zakázkové výroby hydraulických hadic a prodeje motorové nafty. Nosným sortimentem pilařské výroby je produkce stavebního řeziva a pořez surové kulatiny.
  • slider.png, 362kB

Sypké materiály

 

Dřevní štěpka, pilina a kůra patří k neméně podstatným artiklům našeho pilařského sortimentu. Pro velko i maloodběratele dodáváme dle požadavků tříděnou kvalitu převážně měkkého dříví (smrk, borovice, modřín). Nezbytnou součástí našich služeb je také zajištění přepravy veškerých nabízených produktů.

 

 

 

Sortiment sypkých materiálů

                                    

   

DŘEVNÍ ŠTĚPKA

Pro unikátní tepelné a energetické vlastnosti nabízíme dřevní štěpku jako ideální surovinu pro vytápění - biopalivo. Zároveň ji dodáváme do teplárenských a elektrárenských podniků, které ji zužitkují při produkci bioenergie. Dřevní štěpku získáváme jako vedlejší produkt při zpracování kulatiny, s variabilním podílem kůry a dřeviny.        

     

 

 

PILINA

Pilina patří spolu s dřevní štěpkou k našim významným obchodním artiklům, který dodáváme zejména do zpracovatelských provozů produkujících ekologická paliva - dřevní peletky, brikety, apod. Pilina jako biomasa je ceněna zejména jako energetické palivo, které patří k obnovitelným zdrojům energie.

 

 

 

 

KŮRA

Nedrcenou mulčovací kůru nabízíme pro maloobdběratele, tzn. pro zahrádkáře, majitele rodinných domů, apod. Kůra poskytuje vysokou ochranu proti plevelům, zabraňuje odprařování vody a následnému možnému zmrznutí rostlin v zimním období. Jde o zcela ekologickou surovinu, která je ideální pro okrasné a užitkové rostliny. Nejen, že dotváří celkovou estetickou atmosféru okrasných zahrad a parků, ale zejména obohacuje půdu o nezbytný humus.

 

 

 

 

 

PŘEPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLŮ

KONTAKT

 

 

 

 

  • Tisk
  • Pošli odkaz
  • Nahoru

Certifikace

 

TUV-logo PEFC-logo

 

Aktualní hodnota C-O-C
4. čtvrtletí 2017

26,45 %

Prodejní doba

 

Po - Pá

7.00 - 14.00