Cena nafty 20.10.2017

28

10

 Stručný profil KOTRLA a.s.

Akciová společnost KOTRLA poskytuje služby v oblasti obchodu a přepravy dřeva, autodopravy, autoservisu, pneuservisu, zakázkové výroby hydraulických hadic a prodeje motorové nafty. Nosným sortimentem pilařské výroby je produkce stavebního řeziva a pořez surové kulatiny.
  • slider.png, 362kB
  • slider.png, 362kB
  • slider.png, 362kB
  • slider.png, 362kB

Autodoprava

AUTODOPRAVA

Oborová divize Autodoprava zahrnuje pestrou paletu služeb, které jsou navzájem velmi úzce provázány. Zajišťujeme přepravu zboží nejen v rámci ČR, ale také do zemí EU a ostatních evropských států. Máme dlouhodobou zkušenost s přepravami Just in Time a Sonder Fahrt. Zákazníkům poskytujeme NON-STOP dispečink a satelitní monitoring vozidel. Zabýváme se prodejem a pronájmem tahačů, návěsů, přívěsů a celých odvozních souprav pro přepravu dřeva.

 

Specializujeme se na kompletaci a montáž specifických nástaveb pro odvoz dřeva a hydraulických nakládacích jeřábů, ke kterým poskytujeme autorizovaný servis. Provádíme generální i běžné opravy tahačů, s diagnostikou motorů MAN a záruční i pozáruční opravy hydraulických jeřábů zn. HIAB, Loglift, Multilift a EPSILON. V rámci klientského programu nabízíme firmám i jednotlivcům, možnost zakoupení kvalitních pneumatik na osobní, nákladní a užitková auta, za výhodné ceny. Součástí naší nabídky je také služba uskladnění, výměny a likvidace zakoupených pneumatik. Máme dlouholeté zkušenosti s vlastní zakázkovou výrobou vysokotlakých hydraulických hadic. Nabízíme NON-STOP čerpání kvalitní motorové nafty.

 

Přehled divizí AUTODOPRAVA:

 

 

 

 

 

  • Tisk
  • Pošli odkaz
  • Nahoru

Certifikace

 

TUV-logo PEFC-logo

 

Aktualní hodnota C-O-C
4. čtvrtletí 2017

26,45 %